MÖBLER / Skåp & hyllor / Atenienne 9007538
nr 900 7538
Atenienne
1800-talets slut, höjd: 134 cm
Kondition: Skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:07:15
1.200 kr
900 kr
1.200 kr
1.400 kr